Iberystyka

Koniec roku akademickiego już niedługo. Jeśli jesteś studentem lub studentką ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich, z pewnością masz wiele pytań dotyczących:

• procedury składania pracy;
  • przebiegu obrony;
  • legalizacji pobytu po obronie;
  • możliwości zawodowych;
  • programu Erasmus+ dla absolwentów.

Zapraszamy was na spotkanie, w czasie którego odpowiemy na te pytania, wyjaśnimy procedury, a także rozwiejemy wszystkie wasze wątpliwości.

Poznacie również szczegóły dotyczące uroczystości ukończenia studiów i wręczenia dyplomów, która odbędzie się 8 czerwca w Hotelu Hilton w Warszawie.

29 marca 2019, o godz. 10:00,

Spotkanie w języku polskim odbędzie się w auli 6, natomiast w języku angielskim w auli 1.