Pandemia zmienia cały otaczający nas świat. Pokazuje przy tym  brutalnie i bezwzględnie, że dziś najważniejsza jest wiedza i nauka. Nie odpuszczaj więc i nie trać czasu! Studia w czerwonej strefie są możliwe – online, interaktywnie, angażująco i skutecznie? Uczelnie Vistula prowadzą je od 10-u lat. Mamy największe doświadczenie w tym obszarze i wiemy, jak to robić. Więcej dowiesz się w trakcie webinaru, który poprowadzi Marta-Kozak Gołębiowska, dyrektor Centrum Edukacji Cyfrowej Uczelni Vistula.

Studia w trybie online wcale nie nadeszły wraz z pandemią. Edukacja na odległość jest prowadzona od dawna, również na najlepszych uczelniach świata. Taki jest po prostu trend, który ma coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, ponieważ studia online pozwalają zachować więcej wolności i uczyć się bardziej elastycznie, a do tego bezpiecznie.

Polskie uczelnie już w marcu, na początku pandemii przeszły na nauczanie zdalne, ale rezultaty okazały się bardzo różne. Aby angażująco i skutecznie prowadzić studia online trzeba mieć specjalistyczną wiedzę, metodologię i narzędzia. Uczelnie Vistula są w tym obszarze liderem. Od blisko 10-u lat prowadzimy studia przez Internet. Wyróżniają nas następujące atrybuty:

• metodyka nauczania online;
  • własna platforma e-learningowa;
  • edukacja skupiona na studencie;
  • przetestowane i ciągle udoskonalane programy dla studiów online;
  • multimedialne materiały przygotowane przez specjalistów od e-learningu;
  • elementy grywalizacji, quizy i ankiety w procesie nauczania;
  • regularne szkolenia wykładowców i studentów.

Jesteśmy ekspertami od zdalnego nauczania. Studia online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula umożliwiają nie tylko zdobycie określonej wiedzy, ale także wyrobienie umiejętności takich jak krytyczne myślenie, przedsiębiorczość i współpraca. Przygotowują do pracy w cyfrowym środowisku.

O tym wszystkim opowie szefowa i twórczyni studiów online w Vistuli, Marta Kozak-Gołębiowska. Na czacie live możesz zadać jej wszystkie pytania dotyczące tego trybu nauczania. Sprawdzisz, czy twoje zdanie o studiowaniu przez Internet jest słuszne, lub czy twoja obecna uczelnia robi to dobrze.

Serdecznie zapraszamy 5 listopada 2020 r. o godz. 18:30

Transmisja live na FB Grupy Uczelni Vistula