UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Uczelnie Vistula angażują się w kolejną edycję Festiwalu Nauki. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 17-26 września jest największą imprezą popularyzującą naukę w Polsce i jedną z największych w Europie. W tym roku hasło przewodnie brzmi „Szczepimy nauką”.

To będzie już 25. Festiwal, którego misją jest upowszechnianie nauki. Wydarzenie daje możliwość obcowania z nauką, poznawania jej metod i dorobku, zachęca do pogłębiania wiedzy.

W projekt, który jest skierowany do dzieci, młodzieży oraz starszych miłośników nauki zaangażowało się ponad 100 ośrodków naukowych, kulturalnych oraz instytucji publicznych i prywatnych, w tym również Uczelnie Vistula.

W ramach festiwalu odbędzie się około 1000 spotkań. W ich trakcie będą omawiane zagadnienia związane z nowymi technologii, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej.

Wykładowcy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wystąpią z następującymi wykładami:

• 20.09.2021, godz. 17:30 – Aleksander Łukaszenka – ostatni dyktator w Europie?,
    wykład dr. Piotra Kościńskiego;
  • 21.09.2021, godz. 17:30 – Fenomen etnokulturowości i pojęcia powiązane, wykład prof. Wawrzyńca Konarskiego;
  • 22.09.2021, godz. 17:30 – Protestować jak dziewczyna, czyli o partycypacji kobiet w protestach społecznych, wykład dr Agaty Włodkowskiej;
  • 24.09.2021, godz. 17:00 – Jak zwrot prawicowy wpływa na zmiany w polityce zagranicznej?, wykład dr Anny Grzywacz (tylko online — dołącz w Zoom, ID Spotkania: 843 9532 0543);

Czekamy na wszystkich głodnych wiedzy zarówno w uczelni (aula 2A), jak i na naszym Facebooku.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia.