Biuro Karier AFIB Vistula zaprasza na szkolenie Business Manager, które organizuje  Firma SH Training .  BUSINESS MANAGER™ kształtuje przedsiębiorcze myślenie i działanie, oraz sprawia, że uczestnicy szkolenia rozumieją strategiczne i operacyjne działania firmy. Szkolenie odbędzie się 10 grudnia 2015 r. ,godz. 9:00 – 15:00 w sali 230A.

BUSINESS MANAGER™ kształtuje przedsiębiorcze myślenie i działanie, oraz sprawia, że uczestnicy szkolenia rozumieją strategiczne i operacyjne działania firmy. Celem symulacji jest poznanie zasad prowadzenia firmy oraz wpływu strategii i działań operacyjnych na finalny wynik finansowy i rentowność. Podczas trwania symulacji uczestnicy podejmują zarówno strategiczne, finansowe i operacyjne decyzje.

SZKOLENIE BEZPŁATNE Z BUSINESS MANAGERA
– PLANSZOWA SYMULACJA BIZNESU.

ODBĘDZIE SIĘ : 10.12.15, SALA 230 A, W GODZINACH: 9-15.00

Szkolenie warte na rynku ponad 2000 zł dla 12 wybranych osób ZA DARMO.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw