Szukasz stażu lub praktyk, dzięki którym rozwiniesz się, lub pracy, która da ci satysfakcję? A może potrzebujesz pracownika z określonymi kompetencjami? Przyjdź na targi pracy JobSpot 2020 w Uczelniach Vistula. To forum inspirujących i owocnych spotkań. Dla studentów i absolwentów wydarzenie to może być początkiem świetnej kariery, a dla firm okazją, by pozyskać idealnego pracownika.

Biuro Karier Uczelni Vistula zaprasza na 8 edycję targów pracy JobSpot. Wydarzenie odbędzie się 12 marca 2020 r., w godzinach od 10 do 15, na terenie kampusu (hol główny oraz hol obok Biura Karier).

JobSpot jest okazją do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów oraz pracodawców. To sprawdzona formuła, która pozwala na znalezienie pracy, stażu lub praktyk. Jest też szansą na zyskanie i pogłębienie wiedzy nt. rynku pracy, poznanie technik rekrutacyjnych i wymagań stawianych aspirującym pracownikom. Wydarzenie daje możliwość zdobycia doświadczenia, które pomoże rozwijać karierę.

Dzień przed targami, czyli 11 marca 2020 r. będzie możliwość konsultacji CV w stoisku Biura Karier.

Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich chętnych, a udział jest bezpłatny.

W trakcie JobSpot uczestnicy znajdą komfortowe warunki do prezentacji i rozmów:

• dogodną infrastrukturę;
  • przyjazną atmosferę;
  • profesjonalny klimat;

Do udziału w targach zapraszamy firmy z różnych branż, w tym międzynarodowe korporacje i firmy doradztwa personalnego.

Udział w wydarzeniu potwierdziły już m.in.:

• Schneider Electric;
  • Accenture;
  • Goldman Sachs Poland Services;
  • Sitel Group;

Uczelnie Vistula to otwarte na świat, silne i energiczne szkoły wyższe o innowacyjnym podejściu do współczesnych i przyszłych wyzwań. Od lat są liderem w umiędzynarodowieniu. Kształcą dla rynku pracy, ściśle współpracując z biznesem i organizacjami międzynarodowymi.

Studenci Vistuli pochodzą ze stu krajów, znają różne języki i posiadają doświadczenie w komunikacji międzykulturowej. W trakcie studiów zdobywają uznawane na świecie certyfikaty i licencje. Przy wsparciu Biura Karier identyfikują swoje kompetencje i je rozwijają. Mają świadomość, jak bardzo jest to pożądane na dzisiejszym rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

12 marca 2020 r., w godzinach 10.00 – 15.00

Kampus Uczelni Vistula (hol główny oraz hol obok Biura Karier)

Warszawa, ul. Stokłosy 3