Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy na promocję Programu Akceleracyjnego „Przedsiębiorcze Mazowsze”.

Gościem specjalnym będzie Kacper Różyński – przedsiębiorca i trener biznesu.

Program akceleracyjny, to przede wszystkim intensywne działania szkoleniowo-doradcze, realizowane przez specjalistów w branży biznesu, prawa i marketingu.

Oferuje idealne połączenie wiedzy, doświadczenia i know-how specjalistów, mentorów oraz organizacji z otoczenia biznesu.

Poznasz przedstawicieli globalnych spółek, funduszy VC oraz Aniołów Biznesu i rozwiniesz sieć kontaktów.

Masz szansę na wsparcie twojego pomysłu na biznes.

Zgłoszenia do programu „Przedsiębiorcze Mazowsze” przyjmowane są do 28.10.2018 r.  Szczegóły oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://przedsiebiorczemazowsze.pl/

Serdecznie zapraszamy 24 października 2018r., godz.16:00 do sali 226