Opóźniony lub odwołany lot, zagubiony bagaż, problemy zdrowotne w podróży – wielu kłopotów podczas wyjazdu da się uniknąć, za inne można dostać odszkodowanie. Warto znać swoje prawa, żeby podróżować wygodnie i bezpiecznie.

W sobotę 21.01.2017 roku o godz. 9:30 studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula organizują debatę „Transport w turystyce – dobre praktyki CSR”. Konferencja odbędzie się w auli nr 1 GUV przy ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa. Cyklowi wydarzeń z zakresu CSR w turystyce patronuje międzynarodowa inicjatywa Travelife, wspierająca zrównoważony rozwój turystyki. Patronem medialnym konferencji jest portal odpowiedzialnybiznes.pl.

Uczestnicy konferencji na podstawie swojej praktyki opowiedzą o prawach pasażerów lotnictwa, ergonomice długich podróży i zasadach udzielania pierwszej pomocy. Wśród prelegentów będą min. ekspert prawa lotniczego dr Tomasz Dziedzic z Polskiego Rynku Transportu Lotniczego oraz dr Marta Gasińska z SGTiR.

Autorzy konferencji uzyskają certyfikaty Koordynatorów ds. Zrównoważonego Rozwoju Travelife.

Zaproszenie i program konferencji TUTAJ

Godziny pracy Działu Rekrutacji