Będzie ekscytująca rywalizacja i wielkie emocje. Europejskie Stowarzyszenie Studentów we współpracy z Programem Mentoringu, Stowarzyszeniem Studentów Bliskiego Wschodu oraz klubem AZS zapraszają studentów do wzięcia udziału w corocznym Turnieju Piłkarskim Vistuli, który odbędzie się 30 listopada.

To już III edycja tego sportowego wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością. O zwycięstwo w turnieju zawalczy 16 zespołów. Każda drużyna może liczyć nie więcej niż 8 zawodników.

Rejestracja online trwa do 25 listopada: bit.ly/footballvistula19.

Opłatę w wysokości 5 zł od każdego zawodnika należy wnieść osobiście w pokoju 31, w poniedziałek lub piątek, w godz. 12.00-14.00.

Szczegółowych informacji udzieli wam Abdo, tel. +48 793 281 415.

Piłka nożna jest nieprzewidywalna. Czeka was wiele niespodzianek!

30 listopada 2019 r., godz. 10.00, sala sportowa.

Zasady turnieju znajdziecie na Instagramie @vistula.eu lub @mentoring_vistula.