Przygotuj się na długo oczekiwaną konferencję Turning Technologies Poland, w Warszawie. Będzie to zabawne i ekscytujące doświadczenie edukacyjne, różne od innych tego typu wydarzeń. Nie pozwól, aby ominęła Cię ta wyjątkowa okazja zdobycia ciekawej i przydatnej wiedzy.

Czego możesz oczekiwać:

W wydarzeniu wezmą udział użytkownicy produktów amerykańskiej firmy TurningPoint pochodzący z całego świata. Tematyka konferencji jest skierowana do wszystkich pracowników sektora edukacyjnego, niezależnie od reprezentowanej przez nich dziedziny nauki. W trakcie poszczególnych sesji wykładowych przedstawione zostaną różnorodne zagadnienia począwszy od wykorzystania interaktywnych systemów do udzielania odpowiedzi przez studentów (Student Response Systems) w strategii nauczania zwanej ‘instrukcją koleżeńską’ (Peer Instruction), poprzez rozwój umiejętności dokonywania samooceny przez uczących się, do sposobów zwiększenia zaangażowania studentów w proces nauki poprzez wykorzystanie w czasie wykładu łączy porównawczych – wszystko to w oparciu o najwyższej klasy praktykę i strategie pedagogiczne. Wzbogać swoją wiedzę na temat rozwiązań służących do oceniania pracy studentów i gromadzenia danych w trakcie sesji przygotowanych specjalnie na to wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Główny prelegent:

Dr Eric Mazur
Wykładowca fizyki i fizyki stosowanej na Uniwersytecie Harvarda, Dziekan Wydziału Fizyki Stosowanej. Metody dydaktyczne dr Mazura są powszechnie znane i stosowane na całym świecie w nauczaniu wielu dyscyplin naukowych. Jest on autorem i współautorem blisko 300 publikacji naukowych, licznych patentów, a także kilku książek, w tym, Peer Instruction: A User’s Manual.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw