UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Im wcześniej poznasz rynek pracy, tym lepiej. Pracując zyskasz nie tylko pieniądze. Zdobędziesz też doświadczenie i rozwiniesz swoje kompetencje.

Uczelnie Vistula zapraszają na wirtualne targi pracy JobDay 2021. Główna odsłona wydarzenia odbędzie się 28 października od godz. 9:00, ale poprzedzi ją seria pasjonujących webinarów w dniach 27 października, które poprowadzą przedstawiciele firm partnerskich.

Podczas JobDay nawiążecie kontakty z potencjalnymi pracodawcami. Będziecie mogli porozmawiać i zadać pytania, które was nurtują. Zyskacie niepowtarzalną szansę, by znaleźć pracę, staż lub praktyki. Dowiecie się o zmianach na rynku, poznanie techniki rekrutacyjne i wymagania stawiane aspirującym pracownikom.

JobDay w Uczelniach Vistula – to już tradycyjne forum inspirujących i owocnych spotkań – wyjątkowa okazja zwłaszcza dla tych, którzy właśnie rozpoczynają studia.

Poprzednie edycje targów pracy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również tym razem liczymy na wysoką frekwencję.

Wydarzenie odbędzie się po polsku i angielsku.