Polskie uczelnie od dawna aktywnie działają w obszarze mobilności, wspierając klasyczne umiędzynarodowienie w szkolnictwie wyższym. W tym obszarze Vistula jest w awangardzie. W prestiżowym rankingu Perspektyw nasza uczelnia zajmuje w kategorii umiędzynarodowienia pierwsze miejsce.

W dobie Global Citizenship, czy global talent competition poszukiwanie i modelowanie rozwiązań sprzyjających umiędzynarodowieniu kształcenia jest odpowiedzią na potrzeby studentów i warunkiem rozwoju uczelni. Umiędzynarodowienie, na dłuższą metę, zmienia też społeczeństwa.

W ramach konferencji Leadership Forum in Higher Education odbędą się na Vistuli warsztaty na temat umiędzynarodowienia curriculum, które wskażą drogi podnoszenia jakości programów nauczania poprzez włączenie do treści programów wymiaru międzynarodowego i międzykulturowego.
Warsztaty poprowadzą Claudia Bulnes Sanchez oraz Eveke de Louw z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Hadze, które od lat zajmują się tym zagadnieniem.
Organizatorem konferencji Leadership Forum in Higher Education jest Justyna Gieżyńska, prezes Luminar Foundation oraz dyrektor Studybility

Patronem honorowym jest Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosław Gowin.
Warsztaty są dla gospodarzy bezpłatne. Rejestrację prowadzi Pani Renata Krajewska.

Zapraszamy 14-15 czerwca 2018 r.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: