Kultowe Unreal Engine Meetup po raz pierwszy w Polsce.

Nie lada gratkę dla miłośników gier komputerowych, twórców wizualizacji i symulacji przygotował Epic Games i Grupa Uczelni Vistula –  28 lutego w Polsce po raz pierwszy odbędzie się Unreal Engine Meetup i na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń uczelni.

W programie pierwszego w Polsce oficjalnego spotkania twórców i fanów produktów wykonanych z użyciem silnika Unreal 4 znajda się m.in.:

Przedpremierowy pokaz i spotkanie z pełnym zespołem twórców gry „The Purgatory” stworzonej przez studio Simulation Games Manufacture i Fat Dog Games.
Warsztaty, dyskusja i analiza sprzedaży assetów na Unreal Marketplace.
Prezentacja i testy VR w Unreal Engine 4 na przykładzie headsetu Oculus Rift.
Spotkanie online ze Sjoerdem De Jong, ewangelistą Epic, autorem poradników i twórcą gier.

Unreal Engine Meetups mają na celu integrację środowiska osób korzystających, bądź zaczynających swoją przygodę z Unreal Engine. Warszawa jest 84 miejscem na świecie, gdzie są organizowane. Impreza stanie się cykliczna – będzie organizowana co 2 miesiące.

Pierwszy Unreal Engine Meetup odbędzie się 28 lutego w godz. 17:00-21:00 w Auli1 w kampusie grupy Uczelni Vistula, ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw