12 października o godz. 14.00, w auli nr 4 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego w Grupie Uczelni Vistula. Wykład inauguracyjny wygłosi dr Jerzy Kwieciński,  sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Podczas uroczystości odbędzie się akt immatrykulacji nowo przyjętych studentów Grupy Uczelni Vistula, wręczenie wyróżnień za wyjątkowe osiągnięcia naukowe oraz wspieranie inicjatyw biznesowych, a także dyplomów dla osób, które mogą się pochwalić doskonałymi wynikami w sporcie. O swoich sukcesach zawodowych opowiedzą absolwenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. Wykład inauguracyjny wygłosi Jerzy Stanisław Kwieciński – polski inżynier, przedsiębiorca i urzędnik państwowy, doktor nauk technicznych, od 2005 do 2008 podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, od 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Zapraszamy serdecznie całą społeczność akademicką Grupy Uczelni Vistula: studentów studiów I, II stopnia i inżynierskich, podyplomowych, doktorów, którzy odbiorą swoje dyplomy, a także pracowników dydaktycznych i administracyjnych.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw