Gratka dla miłośników gier planszowych i karcianych! Podczas dwudniowej imprezy 31 marca i 1 kwietnia będziecie mieli okazję stworzyć własną grę i pograć w kilkanaście popularnych planszówek i karcianek.

Vistula Open Board Day  będzie podzielone na dwie części. Pierwsza z nich to konkurs Vistula Open Board Game Jam. Zespoły liczące od 1 do 5 osób (można zapisywać już gotowe zespoły lub dobrać się w nie dopiero na miejscu) będą miały 24 godziny na zaprojektowanie prototypu gry na określony temat. Zwycięski prototyp dostanie wsparcie Uczelni i patronów Game Jam i szansę wprowadzenia gry na rynek.

REGULAMIN

Drugiego dnia odpoczywamy – każdy kto dołączy do wydarzenia, będzie mógł za darmo pograć w zebrane przez organizatorów gry m.in. Sabotażystę, Mafię, UNO, Munchkina, 5 sekund, Quo Vadis czy klasyczne szachy, warcaby oraz Scrabble.

Zapraszamy w piątek, 31.03 o godz. 16:30  i w sobotę, 1.04 od 10:00 do kampusu Grupy Uczelni Vistula.

Patron wydarzenia:

Stowarzyszenie „Avangarda” – warszawska organizacja, zajmująca się szeroko pojętą fantastyką. Organizatorzy wielu konwentów (coroczne Avangarda i ZjAva oraz ogólnopolski Polcon w 2013) współtwórcy wydarzeń kulturalnych w całej Warszawie (Noc Muzeów, Planszówki na Narodowym, dni dzielnic, imprezy kół naukowych). Partnerzy organizacji uczelnianych, przedszkoli, szkół i urzędów miejskich. Stowarzyszenie zrzesza fanów fantastyki, którzy wplatają swoją pasję w żywą, kulturalną tkankę swojego miasta.