UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Koniec roku akademickiego już niedługo. Jeśli jesteś studentem lub studentką ostatniego roku studiów I lub II stopnia, po polsku lub angielsku, z pewnością masz wiele pytań dotyczących:

• procedury składania pracy;
  • przebiegu obrony;
  • legalizacji pobytu po obronie;
  • programu Erasmus+ dla absolwentów.

Wszystkie procedury wyjaśnimy podczas webinaru, który odbędzie się 9 kwietnia 2021 r. Odpowiemy też na wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Webinar w języku polskim

• 15:00 – 15:10 – powitanie – dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor AFiB Vistula
  • 15:10 – 16:00 – procedura i tryb składania pracy dyplomowej, krok po kroku – dr Maria Gasińska
  • 16:00 – 16:10 – kwestie pobytowe po ukończeniu studiów – Anar Ibrahimov