Kilkadziesiąt fotomontaży cyfrowych autorstwa prof. Adama Fołtarza, wykładowcy Europejskiego Wydziału Sztuk Akademii Finansów i Biznesu Vistula, będzie można podziwiać w warszawskim Centrum Sztuki Fort Skolnickiego od najbliższej soboty, 14 stycznia. Wystawa zatytułowana „Forma” będzie zawierać prace o zróżnicowanej poetyce obrazowania i znakowania utrzymany w stylistyce pejzażu „malarskiego” lub „figuracji” bryły przedmiotu. Cykl jest symboliczną podróżą do świata architektury naznaczonej dozą elegancji i magii.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż 14 stycznia 2017 o godz. 18:00 i do oglądania prac w kolejnych dniach.

Miejsce:
Centrum Sztuki Fort Skolnickiego, ul. Stefana Czarnieckiego 51 w Warszawie.

Więcej informacji o wernisażu TUTAJ

Contact to Career Office