Studenci nowo tworzonego Klubu Historii Dyplomacji pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład opiekuna naukowego Klubu dr. Przemysława Piotra Damskiego zatytułowany Wielka Brytania i przyczyny wojny rosyjsko japońskiej, 1904=1905. Wykład odbędzie się w środę, 2 grudnia 2015 r. o godzinie 12.00 w Bibliotece Naukowe Uczelni.

Językiem wykładowym będzie język polski, jednakże jeśli pojawią się studenci anglojęzyczni zostanie on zmieniony na angielski.

Klub Historii Dyplomacji

Contact to Career Office