Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i realizować pasje? Jeśli tak, poznaj koła naukowe Uczelni Vistula i wkręć się w ich działalność!

Przyjdź 15 października na ich prezentację, wybierz coś dla siebie i zapisz się do jednego z nich.

W dzisiejszych czasach, by z sukcesem rozwijać karierę zawodową, nie wystarczą same studia. Trzeba się wykazać i zwrócić na siebie uwagę. Zaangażowanie w działalność kół naukowych jest takim świetnym wyróżnikiem, a w oczach pracodawców dużym atutem.

Możesz dołączyć do kół już istniejących, a jest ich ponad 20-cia, lub stworzyć zupełnie nowe. Połączysz przyjemne z pożytecznym:

• rozwiniesz swoje zdolności;
  • będziesz się dobrze bawił;
  • poznasz nowych znajomych
  • będziesz miał wpływ na życie uczelni

Poszerzysz też horyzonty, pogłębisz wiedzę i zastosujesz ją w praktyce, zdobędziesz doświadczenie. Rozwiniesz samodzielność i kreatywność. Angażując się w projekty kół naukowych nawiążesz też cenne kontakty, poznasz ciekawych ludzi i świat.

Weźmiesz udział w wielu ciekawych wydarzeniach, takich jak:

• konferencje naukowe,
  • imprezy,
  • wyjazdy integracyjne,
  • spotkania z praktykami i ekspertami.

Pasjonaci sportu mogą realizować się w Akademickim Związku Sportowym, a miłośnicy muzyki i śpiewu – w chórze.

15 października, 2019 r., godz. 10:00-14:00, w holu przed recepcją

Uwaga! Na uczestników wydarzenia czeka niespodzianka o 12.00.