W GUV działa ok. 20 kół naukowych i klubów.  Możesz do nich dołączyć lub stworzyć nowe. Połączysz przyjemne z pożytecznym. Możesz rozwijać i pasje i kompetencje. Dodatkowa aktywność na uczelni daje satysfakcję, wzbogaca CV i wartość studenta na rynku pracy.

Dziś bowiem nie wystarczą same studia. Trzeba się wyróżnić, a to gwarantuje zaangażowanie w działalność koła naukowego. Poszerzysz horyzonty, pogłębisz wiedzę i zastosujesz ją w praktyce, zdobędziesz doświadczenie. Angażując się w projekty kół naukowych nawiążesz cenne kontakty, poznasz ludzi i świat.

Uczestniczenie w pracach kół naukowych, to w oczach pracodawców bardzo duży atut.  Wiedzą, że takie zaangażowanie doskonale rozwija samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu.

Dla pasjonatów sportu mamy Akademicki Związek Sportowy.  Miłośnicy muzyki mogą znaleźć swoje miejsce w chórze.

Zapraszamy 17 października 2018, od 10:00 do 14:00 na parterze.