Gramatyka I Słówka Na Blachę? Grunt To Metoda - Uczelnia Vistula

Marzysz o tym, aby zwiedzić Amerykę i odkryć jej tajemnice? Chcesz przekonać się, co to jest amerykański sen, zobaczyć największe metropolie i poczuć atmosferę prowincji? To proste, weź udział w programie Work and Travel USA.

To projekt rządu Stanów Zjednoczonych, który stwarza unikalną okazję do spędzenia nawet 5 miesięcy w amerykańskiej rzeczywistości:

• legalnie pracujesz w amerykańskiej firmie;
  • podróżujesz;
  • bawisz się!

Work and Travel jest najciekawszą i najtańszą okazją do spędzenia wakacji życia!

W programie biorą udział studenci z całego świata, co daje uczestnikom szansę poznania również innych kultur.

Wyjazd jest bezpieczny. Na terenie USA uczestnicy są pod opieką  współorganizatora wyjazdu, amerykańskiej firmy, która pomaga na miejscu w razie jakichkolwiek problemów z pracodawcą lub gdy potrzebna jest opieka medyczna.

O szczegółach programu możecie dowiedzieć się bezpośrednio od partnerów Biura Karier Vistula, przedstawicieli Centrum Wyjazdowego i Podatkowego, które od lat organizuje wyjazdy w ramach programu Work and Travel. Odpowiedzą na wszystkie wasze pytania o:

• opcje programu;
  • warunki udziału;
  • procedury i dokumenty;

Zapraszamy 5 grudnia 2018,  w godz. 10.00-15.00, w holu głównym obok wind.