Zapraszamy studentów zagranicznych spoza Unii Europejskiej na spotkanie z prawniczką Justyną Wróbel.

Tematem będą kwestie praw i obowiązków migranta przebywającego w Polsce na podstawie wizy studenckiej. Dowiesz się m.in.:

• jakie są dla studentów procedury ubiegania się o zezwolenie na pobyt czasowy oraz uzyskania Karty Pobytu;
  • jakie są możliwości przedłużenia Karty Pobytu;
  • czy możesz podczas studiów podjąć pracę;
  • czy i jak możesz założyć działalność gospodarczą.

Justyna Wróbel prowadzi kancelarię prawną i specjalizuje się w prawie imigracyjnym i handlowym. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi w Polsce. Do tej pory brała udział w licznych szkoleniach, konferencjach i debatach panelowych w Polsce, a także na Południowym Kaukazie, Bliskim Wschodzie i w Wielkiej Brytanii. Regularnie publikuje artykuły na temat współczesnych stosunków międzynarodowych i zagadnień migracyjnych.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim

Zapraszamy serdecznie 19 listopada o godz. 17:00 w Auli A5

Contact to Career Office