Kultura chińska jest jedną z najstarszych na świecie. Już w czasach starożytnych osiągnęła wysoki stopień rozwoju. Jej różnorodność i bogactwo pokaże grupa artystyczna z Gannan Normal University w Ganzhou.

Wspólnie z Centrum Współpracy Polska-Chiny „Instytut Konfucjusza”, zapraszamy na wspaniałe chińskie widowisko. To będzie podróż po magicznym świecie Chin. Ekscytująca historia kraju zostanie opowiedziana językiem sztuki.

W programie jest muzyka ludowa, taniec etniczny, chińska opera, pokazy strojów, sztuki walki i kaligrafia oraz inne formy artystycznego wyrazu. Grupa artystyczna z Gannan Normal University stara się pokazać fantastyczną chińską kulturę pod wieloma kątami, demonstrując jednocześnie współczesnego ducha młodych chińskich studentów.

Serdecznie zapraszamy 1 października 2018 r. o godz. 12:30 w  Auli 4

Akademia Finansów i Biznesu Vistula