Czy wiesz jakie masz kompetencje zawodowe, a jakie naturalne predyspozycje i talenty?

Weź udział w Zintegrowanym Programie Rozwoju Kompetencji Zawodowych Biura Karier Uczelni Vistula!

Diagnoza kompetencji zawodowych pozwoli Ci poznać poziom swoich umiejętności miękkich, ułatwiając znalezienie pracy i budowę ścieżki kariery.

Zrób test kompetencji dostępny na stronie www.e-kariera.vistula.pl, i weź udział w spotkaniu online z ekspertem Biura Karier Uczelni Vistula.

Dowiedz się, jak stworzyć efektywne dokumenty aplikacyjne i zwiększ swoje szanse u pracodawców.

Biuro Karier Uczelni Vistula zaprasza 14 maja o godzinie 18:00 do udziału w webinarium w całości poświęconemu obecnej sytuacji na rynku pracy.

W trakcie webinarium opowiemy m.in.:

• jak stworzyć skuteczne CV i zyskać uwagę pracodawców;
  • jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w obecnej sytuacji;
  • jak budować swoją przewagę konkurencyjną na niepewnym rynku.

Dodatkowo, doradca zawodowy Biura Karier przekaże wskazówki m.in.:

• jak podkreślić profesjonalizm CV;
  • jak zaprezentować swoje mocne strony i unikalne kompetencje;
  • jak unikać błędów w dokumentach aplikacyjnych.

ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ONLINE

Dodatkowo, wszystkich studentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zapraszamy do udziału w prestiżowym teście StrenghtsFinder Instytutu Gallupa!

Webinarium w języku polskim poprowadzi nasz doradca zawodowy z Biura Karier Vistuli, p. Daria Wójcik

Serdecznie zapraszamy!

14 maja o godzinie 18:00

Link do webinarium otrzymacie w newsletterze.