DSC 7115 Kopia

O sile każdej uczelni, również Grupy Uczelni Vistula, stanowią nie tylko jej dokonania dydaktyczne i naukowe, ale również jej absolwenci. Są naszą dumą, dlatego zależy nam, aby być z nimi w kontakcie i tworzyć żywe, trwałe, partnerskie relacje. Żywimy nadzieję, że nadal mogą oni odgrywać w naszej uczelni ważną rolę, dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a przy tym czerpać z tego przyjemność i satysfakcję. Okazją do tego będzie kolejne spotkanie integracyjne, na które Grupa Uczelni Vistula zaprasza 16 lutego absolwentów z rodzinami.

W programie:

• przemówienie powitalne;
  • lunch;
  • rozmowy;

Serdecznie zapraszamy 16 lutego o godz. 13.00 do auli nr 4.

Rejestracja trwa do 10 lutego 2019 r. poprzez FORMULARZ