• 1. miejsce w prestiżowym rankingu Perspektywy 2018 pod względem umiędzynarodowienia

Studenci i kadra z ponad 80 krajów, wszystkie kierunki prowadzone w dwóch językach – po polsku i po angielsku – Akademia Finansów i Biznesu Vistula  już kolejny rok z rzędu znalazła się na 1. miejscu pod względem umiędzynarodowienia w 2018 roku.

Uczelnia Liderów 2018

W VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych AFiBV otrzymała platynowy certyfikat, jako uczelnia wyróżniająca się na edukacyjnej mapie Polski najwyższą jakością kształcenia

5. miejsce w prestiżowym rankingu Uczelni Wyższych Niepublicznych Perspektywy 2018

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula wysoko oceniono zwłaszcza ekonomiczne losy naszych absolwentów, którzy już w trakcie studiów rozpoczynają swoją karierę w prestiżowych i międzynarodowych firmach.

1.miejsce w rankingu ELA w kategorii „Zarządzanie”

W ogólnopolskim systemie monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ELA) w kategorii „Zarządzanie”, kierunek Akademii Finansów i Biznesu Vistula znalazł się na 1. miejscu. Absolwent niestacjonarnych studiów II stopnia na wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiBV zarabia rok po ukończeniu uczelni średnio 9 193.10 zł brutto miesięcznie.

Awans w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2018

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem, awansowała aż o 9 miejsc w górę w  rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2018

6. miejsce w rankingu IDEAS – REPEC

Akademia Biznesu i Finansów Vistula, zakwalifikowała się na 6-tym miejscu w prestiżowym rankingu IDEAS-REPEC, w klasyfikacji uczelni zajmujących się badaniami naukowymi z zakresu ekonomii.

1. Miejsce wśród niepublicznych uczelni turystycznych Perspektywy 2015

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w rankingu jakości nauczania niepublicznych uczelni turystycznych w rankingu Perspektywy 2015. To potwierdzenie jakości naszej turystyki i dietetyki.

1. miejsce w Rankingu Polish in Study 2016

Akademia Finansów i Biznesu Vistula została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię niepubliczną w Polsce. To dzięki międzynarodowej kadrze i studentom, a także współpracy z zagranicznymi firmami.

1.miejsce wśród uczelni turystycznych o profilu mieszanym 2016

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w rankingu uczelni niepublicznych prowadzących studia na kierunku turystyka o profilu mieszanym, wg. Wiadomości Turystycznych. Profil mieszany to połączenie wiedzy akademickiej i praktycznej.

9. miejsce wśród pracodawców według Wprost 2015

Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się w czołówce rankingu najbardziej cenionych przez pracodawców uczelni niepublicznych Wprost 2015. Redakcja przepytała prawie pół tysiąca największych firm w kraju o cechy idealnego pracownika.

• Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych z kategorią naukową A

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego potwierdziło w 2018 roku silną pozycję  Akademii Biznesu i Finansów Vistula. Naukowa  kategoria A  dla Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych oznacza przynależność do grona najlepszych. Doceniono nasz potencjał i osiągnięcia naukowo-badawcze.

„Wyróżnienie Specjalne za największy progres” 2017

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wyróżniła Akademię Finansów i Biznesu Vistula za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym w 2017 roku.

Certyfikat „Uczelnia Liderów” 2017

Akademia Finansów i Biznesu Vistula zdobyła nagrodę dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych szkół w Polsce. Oceniono, że wyróżniamy się na tle innych uczelni i dbamy o praktyczną edukację studentów, tak by osiągali sukcesy na międzynarodowym rynku pracy. Te nagrodę dostajemy już od 7 lat.

„Najlepszy partner w biznesie” 2013

Redakcja Home&Market w 2013 roku Akademię Finansów i Biznesu Vistula za „Najlepszego partnera w biznesie” spośród wszystkich szkół wyższych w Polsce.

„Aurea Praxis”

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego  nagrodziła prof. Witolda Orłowskiego, rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, za szczególne, osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju idei edukacji dla rynku pracy i praktyki gospodarczej.

• ACCA

Jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych akredytacji z zakresu finansów i rachunkowości ACCA zdobyliśmy w 2017 roku. Absolwenci specjalizacji ACCA zdobywają tytuł międzynarodowej klasy specjalistów z zakresu corporate financial management. AFiB Vistula jest jedną z zaledwie 14 uczelni w Polsce, której nadano certyfikat ACCA.

Więcej informacji: www.accapolska.pl

CEEMAN

Od 2014 roku jesteśmy członkiem CEEMAN (Central and East European Management Development Association), międzynarodowego stowarzyszenia na rzecz rozwoju zarządzania, w tym w zakresie nauki zarządzania. Należy do niej ponad 210 instytucji z ponad 50 krajów. Jesteśmy w procesie starania się o jej prestiżową akredytację IQA (International Quality Accreditation).

Więcej informacji: www.ceeman.org

EFMD

W 2016 roku staliśmy się członkiem EFMD (European Foundation for Management Development), jednej z najważniejszych międzynarodowych sieci organizacji i uczelni biznesowych, zajmującej się rozwojem zarządzania i promowaniem jakości kształcenia w zarządzaniu, która działa w 80 krajach. Jesteśmy na ostatnim etapie zdobywania jej akredytacji EPAS i EQUIS.

Więcej informacji:www.efmdglobal.org

Godziny pracy Działu Rekrutacji