Rektor prof. Witold Orłowski

Witold Orłowski jest profesorem nauk ekonomicznych. Od lutego 2016 r. Rektor AFiB Vistula. Specjalizuje się w ekonometrii stosowanej i makroekonomii, problematyce transformacji gospodarczej oraz integracji europejskiej krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim, następnie kształcił się w Harvard University. Stopień naukowy doktora uzyskał na Uniwersytecie Łódzkim, habilitował się na Uniwersytecie Warszawskim.

Rektor prof. Witold Orłowski

dr Krzysztof Celuch

Zainteresowania badawcze:

• przemysł spotkań,
  • marketing miejsc,
  • zarządzanie i organizacja spotkaniami,
  • trendy w turystyce biznesowej,
  • CSR,
  • komunikacja w organizacjach globalnych,
dr Krzysztof Celuch

Godziny pracy Działu Rekrutacji