Test manager z ponad 7 letnim doświadczeniem. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej specjalizacji Zarządzanie Projektami. Brał udział w testach systemów medycznych, billingowych, ubezpieczeniowych i sprzedażowych. Obecnie odpowiedzialny za testy systemów zarządzania produkcją w fabrykach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Ekspert w testach wymagających standardów GMP. Pasjonuje się psychologicznymi aspektami zarządzania (głównie nauczaniem, motywacją, proaktywnością) oraz budowaniem działających i przyjemnych procesów. W swojej karierze rekrutował oraz szkolił od podstaw testerów, leaderów i managerów. Kładzie ogromny nacisk na współpracę z klientem oraz osiąganie jego celów biznesowych. Drużynowy mistrz Polski w testowaniu oprogramowania w zawodach TestingCup.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: