Ukończyła studia w zakresie filologii angielskiej oraz rosyjskiej w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest wieloletnim nauczycielem języka angielskiego. Posiada doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi począwszy od nauczania wczesnoszkolnego, liceum, a także ze studentami. Jako nauczyciel akademicki prowadzi przedmioty związane z praktyczną nauką języka angielskiego, a także Business English oraz moduły tłumaczeniowe. Zebrane doświadczenie przyczyniło się do skutecznego identyfikowania potrzeb różnych grup wiekowych oraz poznania specyfiki współpracy z każdą z nich w zakresie uczenia języka obcego, stosowanych form i metod. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Do pracy zawodowej podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i pasją bez względu na to, czy ma do czynienia z klasą 6-latków czy z grupą studentów.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: