Anna Rączkowiak (2) 1

Wieloletni menadżer, doradca biznesu, job coach i doradca zawodowy. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku master of business administration (MBA) oraz SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Od wielu lat realizuje projekty doradcze i szkoleniowe głównie skierowane do kadry zarządzającej w zakresie kompetencji miękkich. Posiada również doświadczenie z zakresu job coachingu i doradztwa zawodowego. Skutecznie wspiera w procesie tworzenia Indywidualnych Planów Rozwoju Zawodowego. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne wspierające aktywizację osób niepełnosprawnych oraz młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym i zawodowym.