Od 18 lat związany z rynkiem farmaceutycznym. Pracował w firmach: Loreal Polska (Vichy), USP Zdrowie, Polpharma. Zarządzał obszarami związanymi z Trade Marketingiem, Sprzedażą i Dystrybucją. Od 2010 roku jest współwłaścicielem firmy szkoleniowo-doradczej R Pharmaceutical Consulting, która wspiera firmy farmaceutyczne w różnorakich działaniach rynkowych. Specjalizacją firmy są wszelkie aspekty związane z rozwojem sprzedaży poprzez kanały dystrybucji, trade marketing, nowe technologie w sprzedaży. Jest także wykładowcą w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: