UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa (praca doktorska z zakresu glottodydaktyki polonistycznej). Absolwentka filologii polskiej i studiów podyplomowych „Glottodydaktyka Polonistyczna – nauczanie języka polskiego jako obcego” na Uniwersytecie Warszawskim oraz filologii norweskiej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Lektorka języka polskiego i norweskiego. Wpisana na listę egzaminatorów z języka polskiego jako obcego uprawnionych do sprawowania funkcji przewodniczących komisji egzaminacyjnych. Autorka artykułów z zakresu glottodydaktyki polonistycznej, publikowanych m.in. w „Kwartalniku Polonicum”.