UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Dr Barbara Łukaszewicz

Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa (praca doktorska z zakresu glottodydaktyki polonistycznej). Starszy asystent w Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców POLONICUM na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka filologii polskiej i studiów podyplomowych „Glottodydaktyka Polonistyczna – nauczanie języka polskiego jako obcego” na Uniwersytecie Warszawskim oraz filologii norweskiej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Wpisana na listę egzaminatorów z języka polskiego jako obcego uprawnionych do sprawowania funkcji przewodniczących komisji egzaminacyjnych. Autorka artykułów naukowych z zakresu glottodydaktyki polonistycznej. Kierownik zespołu autorskiego i współautorka podręcznika i zeszytu ćwiczeń „Zdaj się na polski!” (Warszawa 2022).