Jest doświadczonym radcą prawnym, specjalizującym się w ubezpieczeniach. W latach 1990 – 2000 pracowała w Ministerstwie Finansów na stanowisku Wicedyrektora Departamentu Ubezpieczeń i Departamentu Instytucji Finansowych.

Od 2000 r. do 2013 r. wykonywała obsługę prawną podmiotów ubezpieczeniowych w ramach współpracy z kancelariami międzynarodowymi: CMS Cameron McKenna i Hogan Lovells. Następnie pełniła funkcję dyrektora Departamentu Prawnego Pramerica Życie TUiR S.A., zaś od 2014r. pracuje w Polskiej Izby Ubezpieczeń, zajmując się kwestiami i legislacyjnymi związanymi z działalnością ubezpieczeniową w Polsce. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Beata Mrozowska- Bartkiewicz ukończyła aplikację sędziowską oraz aplikację radcowską.

Ma szerokie doświadczenie, zdobyte także podczas staży i szkoleń min. we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Jest członkiem Kolegium Redakcyjnego Kwartalnika „Prawo Asekuracyjne” i autorką licznych artykułów z dziedziny ubezpieczeń w czasopismach takich jak: „Firma”, „Prawo Bankowe”, „Prawo Asekuracyjne”, „Prawo Przedsiębiorcy”. oraz współautorką książki „Ubezpieczenia Gospodarcze”. Jest również wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej oraz uczestniczy jako prelegent w seminariach i konferencjach branżowych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: