Dyrektor Departamentu Inspekcji w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, radca prawny, wieloletni wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiegow Warszawie, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i Uniwersytecie Łódzkim. Autor wielu publikacji z zakresu ochrony danych osobowych oraz licznych szkoleń obejmujących m.in. bezpieczeństwo przetwarzanych informacji.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: