Trener, coach i mentor. Wykładowca na MBA i Studiach Podyplomowych z Coachingu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz na innych Uczelniach w Polsce i za granicą. Przygotowuje dysertację doktorską na temat kulturowych uwarunkowań coachingu.

Ukończyła studia doktoranckie na ALK w Warszawie oraz podyplomowe z Psychologii zmian postaw i zachowań na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada specjalistyczne międzynarodowe uprawnienia coachingowe i trenerskie. Certyfikowany konsultant narzędzi psychometrycznych PRISM Brain Mapping i World Place Big5.

Mówca na międzynarodowych konferencjach i spotkaniach. Tematyka jej przemówień i treningów obejmuje między innymi wartości, dylematy etyczne i sposoby ich rozwiązywania, komunikację werbalną i niewerbalną, work-life balance, przywództwo, inteligencja emocjonalną oraz sztukę przemówień publicznych.

Autorka wielu artykułów na temat coachingu, mentoringu i innych form rozwoju: http://inspired.pl/media/ Jest muzykiem, lubi sport i podróże.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: