Od 15 lat zajmuje się praktycznymi zastosowaniami technologii teleinformatycznych w działalności zakładów ubezpieczeń. Absolwent informatyki na Politechnice Gdańskiej oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie na kierunku ubezpieczenia. Posiadacz certyfikatów OGC MSP, OGC PRINCE2, TOGAF 8 i ITIL. W trakcie kariery zawodowej współpracował z towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii i na Ukrainie. Swoje doświadczenia wykorzystywał w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń (m.in. na stanowiskach dyrektora zarządzającego ds. informatyki Grupy PZU oraz dyrektora IT Centrum Informatyki Grupy), a także jako senior manager w PriceWaterhouseCoopers. Od 2012 odpowiedzialny za szereg projektów wdrożeniowych na terenie Europy Zachodniej jako konsultant i manager w dziale Professional Services firmy Guidewire Software, specjalizującej się w produkcji rozwiązań informatycznych dla rynku ubezpieczeń. Felietonista piszący w Polsce i za granicą. Autor piszący w Polsce i za granicą, trener, moderator, speaker oraz twórca programów szkoleniowych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: