e-mail: a.budny@vistula.edu.pl
Wydział: Europejski Wydział Sztuki
Program kształcenia: Grafika

W 2017 uzyskała stopień doktora w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuki piękne na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie; absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, zdobyła dyplom z Grafiki Warsztatowej w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie; zajmuje się grafiką artystyczną; współtworzy pracownię grafiki artystycznej „WOLNO”; uczestniczka kilkudziesięciu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą; autorka wielu wystaw indywidualnych; brała udział w m.in.: 8. MTG Kolor w Grafice w Toruniu, Biennale Miniatury w Częstochowie, Mini Print International of Cadaques, Lessedra World Art, Print Annual-Mini print, Tokyo International Mini-Print Triennial.

Zainteresowania badawcze:

• grafika artystyczna;
  • eksperymenty w grafice.