Dr Aleksandra Święcka - Uczelnia Vistula

Absolwentka filologii polskiej, specjalizacji nauczycielskiej, glottodydaktycznej i logopedycznej, oraz Pomagisterskiego Studium Logopedycznego na Uniwersytecie Warszawskim.

Wykładowca w Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców „Polonicum” na Uniwersytecie Warszawskim.
Zastępca redaktora naczelnego Kwartalnika Polonicum.
Współautorka dwutomowego podręcznika do nauki języka polskiego dla młodzieży polskiej na Wschodzie pt. „A to polski właśnie”; autorka licznych artykułów o tematyce językoznawczej i glottodydaktycznej.
Zainteresowania badawcze: komunikacja wizualno-przestrzenna, nauczanie Głuchych języka polskiego jako obcego, dwujęzyczność i dwukulturowość dzieci.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: