Anna Wisniewska

e-mail: a.wisniewska@vistula.edu.pl
Wydział: Wydział  Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Finanse i Rachunkowość

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania ryzykiem Akademii Finansów i Biznesu Vistula; certyfikowany audytor wewnętrzny; od 2014 roku wykładowca AFIB Vistula oraz SGTiH Vistula na studiach I i II stopnia; od 2015 roku Prodziekan Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych; autorka publikacji dotyczących zarządzania wiekiem i etyki w organizacjach oraz finansowania MSP, jak również zarządzania w turystyce medycznej.

Zainteresowania badawcze:

• turystyka medyczna;
  • organizacja, zarządzanie i marketing w turystyce medycznej;
  • rozwój otoczenia przedsiębiorstw medycznych i turystycznych.