Artur Kwasek

e-mail:  a.kwasek@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie

Uczestnik szkoleń dotyczących zastosowania nowych technologii w dydaktyce na uniwersytetach: Universidade Alberta in Lizbon, (Portugalia), Thames Valley University in London (Wielka Brytania) i Technical Education Institute in Larissa (Grecja); dziekan Oddziału Mazowieckiego Polish Open Univeristy, współtwórca kolejnych wersji systemu e-learning w POU; autor i współautor  ponad 10 modułów, materiałów dydaktycznych i podręczników e-learningowych oraz około 50 artykułów dotyczących wykorzystania nowych technologii w zarządzaniu.

Zainteresowania badawcze:

• narzędzia ICT wspierające zarządzanie;
  • zarządzanie strategiczne;
  • gospodarka oparta na wiedzy;
  • przedsiębiorczość;
  • nauczanie na odległość i e-learning.