DNI OTWARTE ONLINE – 50% RABAT NA STUDIA

e-mail: g.gadomska@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Politologia, Nauki o bezpieczeństwie, Pedagogika

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce. Rozprawę doktorską obroniła na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku pracownik naukowy na stanowisku adiunkta Wydziału Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku, a obecnie Wydziału Humanistycznego Akademii im. A. Gieysztora Filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
Pełniła funkcję Sekretarza, a obecnie jest członkiem redakcji czasopisma „Społeczeństwo i Polityka”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich Oddział Warszawski oraz Towarzystwa Naukowego „Educare” przy Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku.
Jest autorką wielu artykułów naukowych i recenzji.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• transformacja ustrojowa w państwach Europy Środkowo-Wschodniej