Dr Hab. Adam Fołtarz - Uczelnia Vistula

Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W latach 1998-2013 związany z Instytutem Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Brał udział w wielu wystawach zarówno krajowych jak i międzynardowych. W swoim dorobku artystycznych ma m.in: zbiorową wystawę pt. „Erotage” czy wystawę autorska pt. „Struktury czasoprzestrzenne”. Jest również autorem wielu etiud i akcji para-plastycznych np. „… Klik Klak”, „Opowieść nie całkiem Dada”.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: