e-mail:  a.grzegorczyk@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie

Specjalista z zakresu marketingu, reklamy, mediów, ochrony własności intelektualnej i zarządzania zasobami ludzkimi; gościnnie prowadzi wykłady na wielu zagranicznych i krajowych uniwersytetach, w tym: Saxion University w Holandii, we Lwowskim Uniwersytecie Narodowym im. Iwana Franki we Lwowie na Ukrainie i Narodowym Uniwersytecie Technicznym Ukrainy w Kijowie.

Zainteresowania badawcze:

• zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • marketing;
  • media;
  • prawa własności intelektualnej.