obszar nauk technicznych, dziedzina nauk technicznych, dyscyplina: architektura i urbanistyka
dr hab. 2015 teoria urbanistyki i architektury, dr inż. arch. 2004 architektura i urbanistyka, mgr inż. arch. 1990 architektura i urbanistyka
Za swoją pracę doktorską na temat zmian rozwojowych miast podzielonych otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ministra Infrastruktury na najlepszą pracę naukową. Rozprawa habilitacyjna z teorii przestrzeni w suprematyzmie uzyskała wyróżnienie Rady Naukowej Wydziału Architektury PW. Autor wielu publikacji na tematy rozwoju współczesnych miast.
III miejsce w konkursie Nowe Horyzonty, Samorządu Studenckiego WGiSR dla najlepszego wykładu i wykładowcy (2010).

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: