W 1999 r. uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych, a w 2014 r. stopień doktora habilitowanego na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest współautorem mikrosymulacyjnego modelu podatkowo-zasiłkowego SIMPL oraz modułu dla Polski europejskiego modelu podatkowo-zasiłkowego EUROMOD realizowanych wspólnie z naukowcami z University of Essex (ISER), IZA i DIW. W latach 1999-2001 współpracował z Ministerstwem Łączności oraz Urzędem Regulacji Telekomunikacji w zakresie oceny polityk cenowych operatorów sieci komórkowych. W latach 2005-2010 współpracował z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej w zakresie oceny efektów dystrybucyjnych polityk podatkowo-zasiłkowych. Autor wielu publikacji naukowych. Członek komitetu redakcyjnego czasopisma „Studia Ekonomiczne”.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: