Prof. Nzw. Dr Hab. Inż. Arch. Marta Tobolczyk - Uczelnia Vistula

obszar nauk technicznych, dziedzina nauk technicznych, dyscyplina: architektura i urbanistyka

inż. architekt  1976/ dr.hab. 2002/ prof. nzw Politechniki Warszawskiej 2011

Absolwentka Architektury Politechniki Warszawskiej. Autorka kilkudziesięciu prac naukowych, oraz ponad trzydziestu projektów architektonicznych. Specjalista z zakresu architektury współczesnej, projektowania architektonicznego, ekologii i ochrony środowiska. Gościennie wykłada na wielu uniwersytetach w USA i na Cyprze.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: