UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: r.shvay@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Pedagogika

Prof. dr hab. nauk pedagogicznych od 2013 r. Profesor zwyczajny Katedry Pedagogiki i Edukacji Innowacyjnej Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”. Członek Rady Naukowej w zakresie obron rozpraw doktorskich w specjalności Teorii i Historii Wychowania oraz Metod Edukacji Zawodowej Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”. Członek redakcji Ukrainian Journal of Education Research. W latach 2017-2018 profesor Katedry Metod i Technik Nauczania, Politechnika Lubelska. Od 2017 Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora, Wydział Pedagogiczny, profesor uczelni, obecnie – Wydział Humanistyczny Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• dydaktyka;
  • metodyka nauczania;
  • psychologia i pedagogika twórczości.