Absolwentka Politechniki Wrocławskiej Wydziału Informatyki i Zarządzania oraz Akademii Ekonomicznej im. Oskara Lange we Wrocławiu Wydziału Zarządzania i Informatyki (Executive MBA). Ukończyła studia podyplomowe „Europejski Doradca Zawodowy” i „Zarządzanie Projektami Unii Europejskiej” a także Washington Professional Development Program w 2010 r. oraz School of Professional & Extended Studies w 2012 r. na American University w Waszyngtonie w USA. Finalistka Konkursu „Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku 2011”. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych, Nagrodzona przez Rektora i Senat Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu za pozyskiwanie środków z Unii Europejskiej. Wyróżniona przez Starostę Powiatu Wrocławskiego oraz przez Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet za całokształt działań naukowych i organizacyjnych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: