Wirtualne targi pracy JobDay 2020!

dr inż. Adam Krzemienowski
e-mail: a.krzemienowski@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Informatyka

Dr inż. w zakresie informatyki, optymalizacji i wspomaganie decyzji w warunkach ryzyka, Politechnika Warszawska (2007); MBA, Politechnika Warszawska (2003); mgr inż. w zakresie informatyki, inżynierii oprogramowania i systemów informacyjnych, Politechnika Warszawska, (2001); Wykładowca wizytujący w Leeds University Business School, Leeds, Wielka Brytania, naukowiec wizytujący w International Institute for Applied Systems Analysis, Laxenburg, Austria; wykładowca Politechniki Warszawskiej. Uczestniczył w kilku projektach badawczych realizowanych przez Politechnikę Warszawską i Uniwersytet Warszawski.