Kierunek kształcenia: Dietetyka

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie; autorka publikacji naukowych dotyczących oceny spożycia związków bioaktywnych pochodzenia roślinnego w wybranych grupach populacyjnych; propagatorka zdrowego stylu życia w ramach działalności kampanii społecznej „Wiem, co jem”, członek Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych.

Zainteresowania badawcze:

• Wpływ związków bioaktywnych pochodzenia żywieniowego na organizm człowieka,
  • diety wegetariańskie,
  • edukacja żywieniowa dzieci,