e-mail: d.wejchert@vistula.edu.pl
Wydział : Europejski Wydział Sztuk
Kierunek : Grafika / Architektura

Absolwentka Architektury na PW oraz ASP w Warszawie; ukończyła liczne studia podyplomowe z zakresu pedagogiki, terapii sztuką, wiedzy o kulturze oraz coachingu biznesu; artystka malarka pasjonująca się akwarelą i suchymi pastelami; swoje prace prezentuje na licznych wystawach w całej Polsce; nauczycielka z pasją, pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi; tworzy liczne, autorskie programy edukacji artystycznej dla wszystkich grup wiekowych, opisując i publikując je w czasopismach naukowych.

Zainteresowania badawcze:

• sztuka;